Zásilkový výdej léčivých přípravků

Cena: 1 990,00 Kč (vč. 21% DPH)
Koupit
K absolvování kurzu musíte mít vytvořený uživatelský účet a být přihlášen

Tento kurz je úvodem do regulace zásilkového výdeje. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti lékárny, která zásilkový výdej realizuje, jak správně používat EU logo pro zásilkový výdej, jaký je rozdíl mezi zásilkový výdejem a donáškovou službou či jakým způsobem správně informovat o nabídce léčivého přípravku z pohledu zákona o regulaci reklamy. Součástí školení jsou rovněž informace o povinnostech při zásilkovém výdeji do zahraničí a o zásilkovém výdej veterinárních léčivých přípravků.

V případě nákupu videokurzu pro více účastníků najednou je možné nás kontaktovat na info@mdkinstitut.cz s požadavkem na individuální cenovou nabídku. 

Pro koho je videokurz určen: lékárníci, lékárny

Garant videokurzu:

PharmDr. Martin Staněk

PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty v Hradci Králové, a to v oboru klinická farmacie. Doktorát získal v oboru farmaceutická chemie a farmakologie. Řadu let působil v nemocničním lékárenství a aktuálně se zabývá se vývojem a podporou klinické výživy nejen v léčebné nemocniční praxi. Odborné zkušenosti získal taktéž ve farmaceutickém průmyslu.

Mohlo by se Vám líbit

Základní kurz Správné klinické praxe (GCP)

Kurz Správné klinické praxe (GCP) vás seznámí se všemi zásadami a základními pojmy, které se v klinických studiích obvykle používají.

Více informací

Aktuální možnosti předepisování a výdeje konopí pro léčebné použití

V tomto kurzu se dozvíte, co vše musí lékař splnit, aby mohl začít předepisovat léčebné konopí a jaké další povinnosti z jeho předepisování vyplývají.

Více informací

Vybraná hlášení lékařů a zdravotnických zařízení zasílaná Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv

Tento kurz přináší vhled do vybrané problematiky zákona o léčivech, a s tím souvisejících povinností lékařů a zdravotnických zařízení.

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoli doplňující otázky k nabízeným kurzům nebo potřebujete připravit individuální nabídku? Neváhejte se na nás obrátit na níže uvedených kontaktech. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli.

MDK Institut s.r.o.

info@mdkinstitut.cz

+420 299 140 078

LinkedIN

 

Bílkova 855/19 
110 00 Praha 1

 

IČ: 08353727

DIČ: CZ08353727

Datová schránka: 3vd9sha

Číslo bankovního účtu: 2001663462/2010 (Fio Banka a.s.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.