Vybraná hlášení lékařů a zdravotnických zařízení zasílaná Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv

Cena: 1 790,00 Kč (vč. 21% DPH)
Koupit
K absolvování kurzu musíte mít vytvořený uživatelský účet a být přihlášen

Tento kurz přináší vhled do vybrané problematiky zákona o léčivech a povinností lékařů a zdravotnických zařízení při předepisování a používání léčivých přípravků v klinické praxi. V rámci školení se dozvíte o povinnosti hlášení při použití neregistrovaného léčivého přípravku či při použití tzv. off-label, při podezření na nežádoucí účinek léčivého přípravku, hlášení při výskytu závady v jakosti u léčivého přípravku a také postup v případě jeho stahování.

V případě nákupu videokurzu pro více účastníků najednou je možné nás kontaktovat na info@mdkinstitut.cz s požadavkem na individuální cenovou nabídku. 

Pro koho je videokurz určen: lékaři, ostatní zdravotničtí pracovníci, management nemocnic

Garant videokurzu:

JUDr. Mgr. Marcel Petrásek, M.B.A., LL.M.

JUDr. Mgr. Marcel Petrásek, M.B.A., LL.M. se již více než 13 let věnuje advokacii, je znalcem v oboru ekonomika, a kromě jiného se zaměřuje taktéž na oblast regulace léčiv, doplňků stravy či potravin pro zvláštní lékařské účely, a to prostřednictvím analýz či poskytování poradenství zejména výrobcům, prodejcům a distributorům přípravků, které spadají do těchto kategorií. Své odborné znalosti rovněž předává studentům Karlovy univerzity.
 

Mohlo by se Vám líbit

Aktuální možnosti předepisování a výdeje konopí pro léčebné použití

V tomto kurzu se dozvíte, co vše musí lékař splnit, aby mohl začít předepisovat léčebné konopí a jaké další povinnosti z jeho předepisování vyplývají.

Více informací

Lékaři a zákon o regulaci reklamy

Tento kurz se zabývá problematikou regulace reklamy ve vztahu k léčivým přípravkům, a to jak volně prodejných, tak na recept. 

Více informací

Základní kurz Správné klinické praxe (GCP)

Kurz Správné klinické praxe (GCP) vás seznámí se všemi zásadami a základními pojmy, které se v klinických studiích obvykle používají.

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoli doplňující otázky k nabízeným kurzům nebo potřebujete připravit individuální nabídku? Neváhejte se na nás obrátit na níže uvedených kontaktech. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli.

MDK Institut s.r.o.

info@mdkinstitut.cz

+420 299 140 078

LinkedIN

 

Bílkova 855/19 
110 00 Praha 1

 

IČ: 08353727

DIČ: CZ08353727

Datová schránka: 3vd9sha

Číslo bankovního účtu: 2001663462/2010 (Fio Banka a.s.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.