Vybraná hlášení lékařů a zdravotnických zařízení zasílaná Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv

Cena: 1 790,00 Kč (vč. 21% DPH)
Koupit
K absolvování kurzu musíte mít vytvořený uživatelský účet a být přihlášen

Tento kurz přináší vhled do vybrané problematiky zákona o léčivech a povinností lékařů a zdravotnických zařízení při předepisování a používání léčivých přípravků v klinické praxi. V rámci školení se dozvíte o povinnosti hlášení při použití neregistrovaného léčivého přípravku či při použití tzv. off-label, při podezření na nežádoucí účinek léčivého přípravku, hlášení při výskytu závady v jakosti u léčivého přípravku a také postup v případě jeho stahování.

V případě nákupu videokurzu pro více účastníků najednou je možné nás kontaktovat na info@mdkinstitut.cz s požadavkem na individuální cenovou nabídku. 

Pro koho je videokurz určen: lékaři, ostatní zdravotničtí pracovníci, management nemocnic

Garant videokurzu:

JUDr. Mgr. Marcel Petrásek, M.B.A., LL.M.

JUDr. Mgr. Marcel Petrásek, M.B.A., LL.M. se již více než 13 let věnuje advokacii, je znalcem v oboru ekonomika, a kromě jiného se zaměřuje taktéž na oblast regulace léčiv, doplňků stravy či potravin pro zvláštní lékařské účely, a to prostřednictvím analýz či poskytování poradenství zejména výrobcům, prodejcům a distributorům přípravků, které spadají do těchto kategorií. Své odborné znalosti rovněž předává studentům Karlovy univerzity.
 

Mohlo by se Vám líbit

Základní kurz Správné klinické praxe (GCP)

Kurz Správné klinické praxe (GCP) vás seznámí se všemi zásadami a základními pojmy, které se v klinických studiích obvykle používají.

Více informací

Lékaři a zákon o regulaci reklamy

Tento kurz se zabývá problematikou regulace reklamy ve vztahu k léčivým přípravkům, a to jak volně prodejných, tak na recept. 

Více informací

Zásilkový výdej léčivých přípravků

V rámci tohoto kurzu vás detailně seznámíme se zákonnými možnostmi a povinnostmi lékáren při realizaci zásilkového výdeje. 

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoli doplňující otázky k nabízeným kurzům nebo potřebujete připravit individuální nabídku? Neváhejte se na nás obrátit na níže uvedených kontaktech. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli.

MDK Institut s.r.o.

info@mdkinstitut.cz

+420 299 140 078

LinkedIN

 

Bílkova 855/19 
110 00 Praha 1

 

IČ: 08353727

DIČ: CZ08353727

Datová schránka: 3vd9sha

Číslo bankovního účtu: 2001663462/2010 (Fio Banka a.s.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.