Aktuální možnosti předepisování a výdeje konopí pro léčebné použití

Cena: 1 790,00 Kč (vč. 21% DPH)
Koupit
K absolvování kurzu musíte mít vytvořený uživatelský účet a být přihlášen

V rámci tohoto kurzu se dozvíte, co vše musí podle zákona lékař splnit, aby mohl začít předepisovat léčebné konopí, stejně jako další povinnosti lékaře v souvislosti s předepisováním léčebného konopí. Školení dále obsahuje informace o možnostech výdeje v lékárnách a další informace o praktickém použití ze strany pacientů. Součástí kurzu jsou mimo jiné informace o tom, co vše musí být součástí receptu při předepisování léčebného konopí, jaké jsou množstevní limity a jakým způsobem je léčebné konopí hrazeno.

V případě nákupu videokurzu pro více účastníků najednou je možné nás kontaktovat na info@mdkinstitut.cz s požadavkem na individuální cenovou nabídku. 

Pro koho je videokurz určen: lékaři, lékárníci

Garant videokurzu:

PharmDr. Martin Staněk

PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty v Hradci Králové, a to v oboru klinická farmacie. Doktorát získal v oboru farmaceutická chemie a farmakologie. Řadu let působil v nemocničním lékárenství a aktuálně se zabývá se vývojem a podporou klinické výživy nejen v léčebné nemocniční praxi. Odborné zkušenosti získal taktéž ve farmaceutickém průmyslu.

 

Mohlo by se Vám líbit

Lékaři a zákon o regulaci reklamy

Tento kurz se zabývá problematikou regulace reklamy ve vztahu k léčivým přípravkům, a to jak volně prodejných, tak na recept. 

Více informací

Vybraná hlášení lékařů a zdravotnických zařízení zasílaná Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv

Tento kurz přináší vhled do vybrané problematiky zákona o léčivech, a s tím souvisejících povinností lékařů a zdravotnických zařízení.

Více informací

Základní kurz Správné klinické praxe (GCP)

Kurz Správné klinické praxe (GCP) vás seznámí se všemi zásadami a základními pojmy, které se v klinických studiích obvykle používají.

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoli doplňující otázky k nabízeným kurzům nebo potřebujete připravit individuální nabídku? Neváhejte se na nás obrátit na níže uvedených kontaktech. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli.

MDK Institut s.r.o.

info@mdkinstitut.cz

+420 299 140 078

LinkedIN

 

Bílkova 855/19 
110 00 Praha 1

 

IČ: 08353727

DIČ: CZ08353727

Datová schránka: 3vd9sha

Číslo bankovního účtu: 2001663462/2010 (Fio Banka a.s.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.