Cookie Consent by Privacy Policies website Aktuální možnosti předepisování a výdeje konopí pro léčebné použití | Kurzy | MDK Academy - online platforma pro vzdělávání ve zdravotnictví

Aktuální možnosti předepisování a výdeje konopí pro léčebné použití

Cena: 1 790,00 Kč (vč. 21% DPH)
Koupit
K absolvování kurzu musíte mít vytvořený uživatelský účet a být přihlášen

V rámci tohoto kurzu se dozvíte, co vše musí podle zákona lékař splnit, aby mohl začít předepisovat léčebné konopí, stejně jako další povinnosti lékaře v souvislosti s předepisováním léčebného konopí. Školení dále obsahuje informace o možnostech výdeje v lékárnách a další informace o praktickém použití ze strany pacientů. Součástí kurzu jsou mimo jiné informace o tom, co vše musí být součástí receptu při předepisování léčebného konopí, jaké jsou množstevní limity a jakým způsobem je léčebné konopí hrazeno.

Pro koho je videokurz určen: lékaři, lékárníci

Garant videokurzu:

PharmDr. Martin Staněk

PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty v Hradci Králové, a to v oboru klinická farmacie. Doktorát získal v oboru farmaceutická chemie a farmakologie. Řadu let působil v nemocničním lékárenství a aktuálně se zabývá se vývojem a podporou klinické výživy nejen v léčebné nemocniční praxi. Odborné zkušenosti získal taktéž ve farmaceutickém průmyslu.

 

Mohlo by se Vám líbit

Zásilkový výdej léčivých přípravků

V rámci tohoto kurzu vás detailně seznámíme se zákonnými možnostmi a povinnostmi lékáren při realizaci zásilkového výdeje. 

Více informací

Základní kurz Správné klinické praxe

Kurz Správné klinické praxe (GCP) vás seznámí se všemi zásadami a základními pojmy, které se v klinických studiích obvykle používají.

Více informací

Lékaři a zákon o regulaci reklamy

Tento kurz se zabývá problematikou regulace reklamy ve vztahu k léčivým přípravkům, a to jak volně prodejných, tak na recept. 

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoli doplňující otázky k nabízeným kurzům nebo potřebujete připravit individuální nabídku? Neváhejte se na nás obrátit na níže uvedených kontaktech. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli.

MDK Institut s.r.o.
info@mdkinstitut.cz +420 299 140 078
Bílkova 855/19
11000 Praha

IČ: 08353727

DIČ: CZ08353727

Datová schránka: 3vd9sha

Číslo bankovního účtu: 2001663462/2010 (Fio Banka a.s.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.