Základní kurz Správné klinické praxe (GCP)

Cena: 1 490,00 Kč (vč. 21% DPH)
Koupit
K absolvování kurzu musíte mít vytvořený uživatelský účet a být přihlášen

Kurz Správné klinické praxe (GCP) podle aktuální české a EU legislativy je zakončen závěrečným testem a certifikátem s platností 2 roky (nebo dle požadavku konkrétního zařízení). V rámci tohoto školení s vámi projdeme všechny základní pojmy, které se v klinických studiích obvykle používají. Postupně probereme všech 13 zásad Správné klinické praxe. Dozvíte se například to, jakým způsobem se hlásí nežádoucí příhoda či nežádoucí účinek, jaké jsou povinnosti zadavatele a zkoušejícího nebo co by měl obsahovat informovaný souhlas. Tento kurz Správné klinické praxe proběhl v souladu s aktuální českou i EU legislativou a s ICH E6 (R2) Good clinical practice – Scientific guideline.

V případě nákupu videokurzu pro více účastníků najednou je možné nás kontaktovat na info@mdkinstitut.cz s požadavkem na individuální cenovou nabídku. 

Pro koho je videokurz určen: lékaři, sestry (administrátoři a monitoři klinických hodnocení léčivých přípravků)

Garant videokurzu:

Prof. MUDr. Peter Baláž, PhD., FEBS, MHA

Po dokončení studia všeobecného lékařství na LF UPJŠ v Košicích v roce 2001, pracoval jako cévní a transplantační chirurg v IKEM Praha až do roku 2015. Rok 2016 strávil v St. Thomas and Guy’s Hospital v Londýně, kde se věnoval transplantacím ledvin a cévním přístupům. Od roku 2016 vede cévní chirurgii ve FNKV a 3.LF UK v Praze. Hlavním klinicko-vědeckým zaměřením je chirurgická léčba aneurysmat cévních přístupu a onkovaskulární chirurgie.

Mohlo by se Vám líbit

Lékaři a zákon o regulaci reklamy

Tento kurz se zabývá problematikou regulace reklamy ve vztahu k léčivým přípravkům, a to jak volně prodejných, tak na recept. 

Více informací

Zásilkový výdej léčivých přípravků

V rámci tohoto kurzu vás detailně seznámíme se zákonnými možnostmi a povinnostmi lékáren při realizaci zásilkového výdeje. 

Více informací

Aktuální možnosti předepisování a výdeje konopí pro léčebné použití

V tomto kurzu se dozvíte, co vše musí lékař splnit, aby mohl začít předepisovat léčebné konopí a jaké další povinnosti z jeho předepisování vyplývají.

Více informací

Kontaktujte nás

Máte jakékoli doplňující otázky k nabízeným kurzům nebo potřebujete připravit individuální nabídku? Neváhejte se na nás obrátit na níže uvedených kontaktech. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli.

MDK Institut s.r.o.

info@mdkinstitut.cz

+420 299 140 078

LinkedIN

 

Bílkova 855/19 
110 00 Praha 1

 

IČ: 08353727

DIČ: CZ08353727

Datová schránka: 3vd9sha

Číslo bankovního účtu: 2001663462/2010 (Fio Banka a.s.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.